Regulamin Bravilla.pl

Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma BRAVILLA-INVEST

Klonowa 3
10-602 Wójtowo

NIP: 5661133249

Tel. 600 228 128

Zamówienia w sklepie internetowym BRAVILLA.PL można dokonywać:

  • poprzez stronę internetową sklepu BRAVILLA.PL – wypełniając formularz na stronie sklepu,
  • telefonicznie – dzwoniąc pod numer 600 228 128 (koszt połączenia zgodny z posiadaną taryfą) od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 oraz w soboty w godzinach 10-14 (godziny telefonicznego przyjmowania zamówień mogą być okresowo wydłużone)
  • emailem na adres [email protected] ( 24 godziny na dobę przez cały rok
  • zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Podczas dokonywania zamówienia Kupujący jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia i nazwiska( nazwa firmy), dokładnego adresu zamieszkania, adresu email oraz telefonu kontaktowego.

Po komunikacie elektronicznym o otrzymaniu zamówienia, przyjęcie zamówienia do realizacji zostanie potwierdzone przez Sprzedającego drogą telefoniczną lub elektroniczną. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego, umowa uważana jest za zawartą.

Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Kupującego w terminie do 3 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która  wydłuża czas realizacji zamówienia.

Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (paragon). W przypadku gdy Kupujący jest płatnikiem podatku VAT ( podmioty gospodarcze) , wystawiana jest faktura VAT , po wcześniejszym zaznaczeniu w formularzu zamówienia.

Na Hamaki  zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji  na okres 24 miesięcy.

Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:

  • przy odbiorze przesyłki,
  • przelewem na konto  (przedpłatą).

Podczas dokonywania przedpłaty należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto:

BRAVILLA-INVEST  ING Bank Śląski 69 1050 1807 1000 0093 0070 2728 

Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.

W przypadku płatności przy odbiorze Kupujący reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

Koszty wysyłki podane są na stronie BRAVILLA.PL w formularzu zamówienia.

Oferta sklepu ważna jest tylko na terenie Polski.

Usługa zostaje zrealizowana w momencie powierzenia przesyłki kurierowi lub złożenia jej na poczcie.

Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży
w terminie 14 dni od daty wydania mu towaru bez podania przyczyny. W przypadku skorzystania
z takiego prawa Kupujący zobowiązany jest poinformować o tym Sprzedającego, składając stosowne oświadczenie, które może zostać wysłane pocztą na adres: Bravilla . ul.Wilczyńskiego 15 10-685 Olsztyn, może to także zrobić drogą mailową na adres: [email protected]

Koszt wysyłki oraz zwrotu towaru ponosi Kupujący. Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar tak, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli dostarczony towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania, wykraczające poza zwykły zarząd rzeczą, BRAVILLA.PL zastrzega sobie prawo do dochodzenia od Kupującego odszkodowania, w zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa. Po otrzymaniu i przyjęciu towaru BRAVILLA zwróci Kupującemu jego świadczenie w stanie niezmienionym oraz wystawi Kupującemu fakturę korygującą, którą odeśle na adres Kupującego.

W przypadku odstąpienia od umowy należność zostanie przekazana na rachunek bankowy Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy.

BRAVILLA informuje, że dane osobowe Kupującego będą przetwarzane jedynie w celu skutecznego potwierdzenia otrzymania i przyjęcia zamówienia do realizacji oraz dostawy towaru pod wskazany przez Kupującego adres.

Do złożenia zamówienia w sklepie internetowym BRAVILLA.PL konieczna jest pełna akceptacja niniejszego
regulaminu.

Składając zamówienie w sklepie internetowym Klient wyraża zgodę na udzielenie firmie Bravilla-Invest z siedzibą w Wójtowie, ul.Klonowa 3 pełnomocnictwa do reprezentowania Kupującego i występowania na rzecz Kupującego w sprawie przesyłania przesyłek ze sklepu www.bravilla.pl. Udzielając pełnomocnictwa Kupujący oszczędza kwotę podatku VAT, który dzięki pełnomocnictwu nie jest naliczany. Pełnomocnictwo udzielone dla Bravilla-Invest wykorzystywane będzie tylko i wyłącznie w celu obniżenia kosztów przesyłki ponoszonych przez Klienta.

To pieniądze, które przesyła klient na konto firmowe Wnioskodawcy jako zapłata za przesyłkę i traktowane będą jako zwrot kosztów i nie muszą być ujmowane na fakturze VAT, w związku z tym nie ma także konieczności naliczania podatku VAT i księgowania tych kwot w ewidencji sprzedaży i zakupu podatku VAT.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.