Świece zapachowe Tuscany Candle

Świece zapachowe Tuscany Candle

Świece zapachowe Tuscany Candle inspirowane romantyczną, słoneczną Toskanią, krainą pełną przepięknych barw i aromatów. To świece dla wielbicieli relaksu wypełnionego nieziemskim aromatem oraz dla fanów subtelnej dekoracji wnętrz. 

Świece zapachowe Tuscany Candle to idealny sposób na urozmaicenie przestrzeni w mieszkaniu i jednocześnie nadanie jej wyjątkowego zapachu. Ogromna gama barw oraz dostępnych zapachów sprawi, że każdy znajdzie coś specjalnego dla siebie.

Przyjazny dla zdrowia i środowiska wosk sojowy z którego wykonane są świecie zapachowe Tuscany Candle, zapewni jeszcze dłuższą radość z pięknego zapachu niż zwykłe świecie parafinowe. Dwa bawełniane knoty sprawią iż świeca palić się będzie równomierne i czysto, a aluminiowa pokrywka z uszczelką posłuży do gaszenia świecy jak również zapewni dłużej zachować świeży zapach. Świece Tuscany Candle zawierają 5% olejków zapachowych co dodatkowo podkreśli ich niesamowity aromat. Wosk sojowy nie zostawia plam i może być łatwo usunięty z ubrań lub przedmiotów za pomocą wody z mydłem.

 

Dodaj komentarz

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.